Účetnictví a daňová evidence

  

 

Nabízíme vedení účetnictví, podvojné účetnictví provádíme pro mikro i střední společnosti.

Sídlo účetní firmy je v Kardašově Řečici v okrese Jindřichův Hradec. Své služby a pravidlené vyzvedávání dokladů zajišťujeme i v těchto městech:

  • Jinřichohradecko (Jindřichův Hradec, Třeboňsko, Dačicko)
  • České Budějovice a okolí
  • Tábor a okolí
  • Praha

Zajišťujeme pravidelné měsíční svozy účetnictví a dle potřeby plánujeme i osobní jednání ve firmách klientů.

Naší silnou stránkou je modernizace účtování ve vaší firmě. Po analýze potřeb dokážeme zajistit odpovídající nastavení účetního systému Pohoda, tak aby se fakturace, sklady, vedení pohledávek a závazků co nejvíce zjednodušilo, správně a efiektivně nastavilo a odbouralo se duplicitní zadávání dokladů v externí účetní firmě. Každá korporace i podnikatel má jiné potřeby a požadavky a my vám dokážeme poradit jak vaše účetnictví zmodernizovat. Pro nové klienty je celá analýza i zavedení programu zdarma.

Zpracování účetních dokladů - jaké nabízíme možnosti

Na základě provotní analýzy navrhneme zda je pro vás výhodnější:

  • Účtování účetních dokladů vaší interní účetní, která například fakturuje, vede pokladnu, platí faktury apod. dle schopností a časových možností a naše firma zaúčtuje správné předkontace, členění DPH a další účetní operace dle potřeb klienta. Množstí a druh činností je individuální záležitost a je projednávána s každým klientem zvlášť, protože každý podnik má svá specifika a naším pravidlem je najít ideální kombinaci mezi časovou a finační úsporou při zachování 100% kvality účtování.
  • Jste menší firma nebo živnostník a náklady na interní účetní jsou po vás příliš vysoké? Dokážeme zastoupit i její práci. Budeme za Vás vystavovat faktury dle vašich požadavků a posílat je zákazníkům. Můžeme i hradit vaše závazky z bankovního účtu, řešit Vaše pohledávky. Vždy záleží na domluvě jakou část účtování a administrativy zvládnete sami a co chcete přenechat na nás. Novinkou je nyní možnost využití tzv. mPohody, která vám umožní fakturaci přímo z vašeho mobilu, tabletu, notebooku a my si faktury elektronicky načteme do účetního systému. Tato služba je poskytována zdarma. 
  • Máte svou skvělou interní účetní, ale občas potřebujete v programu Pohoda poradit, něco jinak nastavit, zmodernizovat. Případně chcete pomoci se zhotovením jen některých daňových přiznání, se zhotovením účetní závěrky? I pro vás jsme připravení nabídnout naše služby.
  • Vyhovuje vám Vás současný systém, kdy sami vydáváte faktury, vedete si knihu závazků, pokladnu a jednou za čas předáte své podklady externí účetní, která zhotoví vše potřebné od zaúčtování po zhotovení odpovídajích přiznání? Na současnémm stavu nechcete zatím nic měnit a my vaše rozhodnutí budeme respektovat a rádi vás přijmeme mezi své klienty

Přiznání k DPH

Pro naše stálé klienty je sestavení přiznání k DPH, od 1.1.2016 sestavení kontrolních hlášení a jeho zaslání na příslušné finanční úřady samozřejmostí. Tuto služu ovšem nabízíme i živnostníkům, kteří nejsou našimi stálými klienty a chtějí jen jednou za měsíc nebo čtvrtletí projít doklady profesionální účetní a upozornit na případné nedostatky. My přiznání k DPH zhotovíme a elektronicky zašleme na finanční úřad. 

Účetní závěrka

Důležitou součástí vedení účetnictví je účetní závěrka, která se provádí na konci každého účetního období. Závěrku zpracujeme dle zákonných požadavků, provedeme digitalizaci a uložení potřebných dokumentů k archivaci na příslušném rejstříku. 

 

 

Vybrané reference

fire_com.jpg, 1,8kB izolcentrum.gif, 2,3kB keramika_rh.gif, 2,0kB shs.gif, 2,1kB